Onze teams werken op alle vestigingen van het Gomarus College. Wij zijn daar bijna elke dag aan het einde van de middag aanwezig. Wij maken geen onderdeel uit van de vestigingen en hebben dus daar geen telefoonnummer, maar wel een mailadres. Elk team heeft een afdelingsleider, deze is tevens begeleider. Zij vormen het aanspreekpunt van de afdeling.

Wanneer uw zoon of dochter begeleiding ontvangt kunt u onderstaande e-mailadressen gebruiken. Wanneer u voor de eerste keer contact zoekt doet u dit met Joop de Goede, zijn gegevens staan onderaan deze pagina.

Uw eerste contact is met de afdeling/ begeleider zelf

Te denken valt aan absentie, vroeger weg, vragen rond het functioneren en overige vragen die de leerling direct aangaan.

Locatie Email adres
Assen assen@stichtingpim.nl
Zuidhorn zuidhorn@stichtingpim.nl
Leeuwarden leeuwarden@stichtingpim.nl
Drachten drachten@stichtingpim.nl
Magnolia magnolia@stichtingpim.nl
Groningen STUDIEpunt vondelpad@studiepuntnoord.nl
Groningen GSGplus vondelpad@stichtingpim.nl

Als u iets met de afdelingsleider wilt bespreken

Hierbij kunt u denken aan klachten die u niet met de begeleider zelf hebt kunnen oplossen of knelpunten op organisatieniveau.

Locatie Email adres
Assen afdelingsleider.as@stichtingpim.nl
Zuidhorn afdelingsleider.zh@stichtingpim.nl
Leeuwarden afdelingsleider.lw@stichtingpim.nl
Drachten afdelingsleider.dr@stichtingpim.nl
Magnolia afdelingsleider.ml@stichtingpim.nl
Groningen Studiepunt afdelingsleider.sp@studiepuntnoord.nl
Groningen GSGplus afdelingsleider.vp@stichtingpim.nl

Voor zakelijke en andere contacten

Naam: Joop de Goede
Mailadres info@stichtingpim.nl
Telefoon: 050 – 52 44 55706
Functie Emailadres Medewerkers
Gedragsdeskundige mh.feenstra@stichtingpim.nl Mariska Feenstra
Gedragsdeskundige en regievoerder Assen, Magnolia, Zuidhorn mj.visser@stichtingpim.nl Marije Visser
Gedragsdeskundige en regievoerder Vondelpad en.boss@stichtingpim.nl Esther Boss
Gezinscoach en regievoerder Leeuwarden en Drachten m.wisselink@stichtingpim.nl Miranda Wisselink
Regievoerder STUDIEpunt l.vd.wetering@studiepuntnoord.nl Linda van de Wetering
Financiële administratie administratie@stichtingpim.nl Wianda Meidema
Backoffice backoffice@stichtingpim.nl Linda van de Wetering